HEGELMANN TRANSPORTE

JSME TU PRO VÁS

NAŠE MOTTO JE "JUST IN TIME".
JSME TU PRO VÁS 24 HODINY
DENNĚ A 365 DNY V ROCE.

NAŠE POSLÁNÍ


Naším klientům chceme poskytovat jen ten nejlepší, nejvykonnější a nejspolehlívější dopravní servis. Snažíme se dokončit i ty zdánlivě nemožne úkoly pro maximální spokojenost naších zákazníků. Neustále školíme a vzděláváme náš tým, abychom Vám mohli poskytnout nejvyšší úroveň nabízenych námi služeb. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a zvýšení spokojenosti zákazníku tím, že jim poskytujeme non-stop servis nejvyšší kvality. Naše motto zní «Vždy pro Vás», což znamená, že budeme vždy na Vaší straně a splníme veškeré požadavky a očekávání kladené na nás.

NAŠE SPOLEČNOST SE ZAKLÁDÁ NA TĚCHTO PRINCIPECH


Flexibilní služby v dopravě
Děláme všechno pro spokojenost naších klientů, bez ohledu na to kde a kdy! Trvalé pracujeme na zlepšení kvality naších služeb.

Kvalita v každém detailu
Pečlivě planujeme a průběžné monitorujeme veškeré relevantní faktory, které mohou ovlivnit zpracování objednávky naších klientů.

Týmová práce
Společně jsme silní a schopní zajistit vynikající služby. Naším zdrojem jsou našé kolegové. Díky ním můžeme naplanovat každy krok a poskytnout nejkvalitnější služby.

Neustále zlepšování
Ochota se učit a neustály monitoring jsou dalšími pilíři naší společnosti. Trvalé zlepšování naších služeb je vnitřní motivace pro nás.