HEGELMANN TRANSPORTE

JSME TU PRO VÁS

NAŠE MOTTO JE "JUST IN TIME".
JSME TU PRO VÁS 24 HODINY
DENNĚ A 365 DNY V ROCE.

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ PŘÍMO K VÁM!


Na tomto principu byla založena společnost Hegelmann Express GmbH., v roce 1998. Naše prvni vozy byly zakoupeny právě pro účel poskytování těch nejlepších dopravních služeb pro naší klienty. Naše vozy byly stále v pohybu po celé Evropě a součásně s tím probíhalo i rozšíření společnosti na evropském trhu. V současné době společnost Hegelmann Group se skládá z mnoha nezávislých odvětví, které podporují zákazníky po celé Evropě. Společnost Hegelmann Transporte s.r.o. je dalším odvětvím, které je především zaměřeno na středoevropský trh. Na základě dlouholetých zkušeností a s vlastním Know-how nabízíme naším klientům standardní, speciální nebo expres dopravu.

Nabídka naších služeb neustále roste a již dnes můžeme splnit Vaše požadavky ve mnoha různych průmyslovych odvětvích. Těžké, nebezpečné zboži a odvoz odpadu také patři k naše pestré nabídce služeb. Naše Know-how a rozmanité vybavení jsou základem, abychom mohli reagovat na různé potřeby zákazníků individuálně a v co nejkratší době. Automobilová doprava tvoří nedílnou součást každodenního života. Záleží nám na dodržení časovych limitů pro přepravu zboží. Vozový park Hegelmann Group se neustále rozšiřuje a přizpůsobuje nejnovějším standardům a požadavkům zákazníků. Také klademe důraz za žívotní prostředí pří vytvoření naše obchodní politiky. Naše zaměstnanci jsou Vám k dispozici 365 dní v roce a 24 hodin denně. Rádí Vám odpovíme na Vaše dotazy a zajistíme Vám rychlý a kompletní servis. Zaměřujeme se na Německo, Francie, Španělsko, Vychodní Evropu a další evropské zemí. Našim konceptem je «Just in time», což znamená, že doručíme Vaše zboží včas klidně i k činské hranice. 

Cokoliv pro naše klienty. Spolupráce s námí Vám dá flexibilního a spolehlívého partnera, ktery Vám poskytne kompletní řadu logistickych služeb z jedné ruky.